INFO TISKOVÉ FORMÁTY

Tiskneme také ze sady Office, ale tisk může být problematický zvláště v případě, že vlastníte jinou řadu nebo používáte jiný druh písma který naše sada neobsahuje. 

PDF

(zkratka anglického názvu Portable Document Format - Přenosný formát dokumentů) je souborový formát vyvinutý firmou Adobe pro ukládání dokumentů nezávisle na softwaru i hardwaru, na kterém byly pořízeny.

Nejběžnější a nejpoužívanější tiskový formát je PDF. Vytvořen pro bezproblémový tisk. Najdete ho již snad u každého programu. Je to stejně              jednoduché jako uložit jako, jen přepnete formát PDF nebo dáte přímo uložit jako PDF. Pokud přece jenom nemáte tak si nainstalujte program pdf24.


JPG

je standardní metoda ztrátové komprese používané pro ukládání počítačových obrázků ve fotorealistické kvalitě.

Pro tisk fotografií je nejvhodnější formát jpg. Pro profesionální velkoformátovou fotografii TIFF.


Sada programů Microsoft Office

Word, Excel, PowerPoint

Tiskneme také ze sady Office, ale tisk může být problematický zvláště v případě, že vlastníte jinou řadu nebo používáte jiný druh písma, který naše sada neobsahuje.  


CDR - Corel Draw

Máme k dispozici sadu programů Corel Draw 2017- ale pro tisk tento formát nepoužívejte je to komplikovanější nežli se zdá. Pokud něco tvoříte v tomto programu nebo v programu firmy Adobe, ukládejte prosím tyto soubory do formátu PDF. Jinak vaší zakázku nemůžeme přijmout.