Kopírování - tisk

KOPÍROVÁNÍ

Rychlé kopírování s možností přímého dokončování jako je děrování, sešívání, výroba brožur a oboustranný tisk. Disponujeme také grafickou tiskárnou. Tiskárnu pravidelně kalibrujeme pro zaručení co nejvěrnější barevné shody. Tiskneme zde i na velmi silné gramáže a strukturované papíry. Především vizitky, plakáty, fotografie, oznámení, samolepky a mnoho dalších produktů. Když tiskoviny doplníme o laminaci, tak je vzhled dokonalý. Disponujeme rolovým produkčním laminátorem, lze laminovat z jedné strany a to velmi tenkou folií nebo silnější či matnou nepoškrábanou folií  pro velmi namáhané tiskoviny.     


Černobílé kopírování je levnější oproti barevnému tisku a to proto, že stroj je podstatně levnější nežli barevný, protože využívá pouze jeden válec oproti barvě kde jsou čtyři barvy takže čtyři válce. 

  • K realizaci zakázek používáme stroj s rychlostí 55 A4/min s automatickým oboustranným tiskem, sešíváním, děrováním a automatickým podavačem originálů. V ceně je započítaný papír 80 g/m2.
  • Informace: Kopírovat lze z automatického podavače nebo ze skla. Při kopírování ze skla se neposkytuje množstevní sleva. Jedná se o předlohy z knih, sešívané, nebo jinak spojené dokumenty. 

TISK

Disponujeme digitální tiskárnou s rychlostí tisku až 75 stran formátu A4 za minutu, vybavenou skládačkou brožur, ohýbačkou, děrovačkou a sešívačkou. Vše zvládá automaticky bez nutnosti přesunu tiskovin na jiná zařízení. Tiskneme tiskoviny do formátu SRA3 320x450 mm. Tisk je velmi kvalitní srovnatelný s ofsetovým tiskem. 

Informace

Tisk na gramáže 80 až 350 g/m2. Rychlosti tisku 55 A4/min. Stroje jsou vybaveny sešívačkou, děrovačkou a vazbou brožur do V. Papír 80g třídy A4 vhodný i pro oboustranný tisk

  • Informace:  Minimální cena zakázky je 10,00 Kč. Při převýšení ceny zakázky, se cena počítá dle ceníku. Množstevní slevy jsou za předpokladu, že jsou předlohy volně ložené a lze je vložit do automatického podavače.
  • Při tisku je množstevní sleva poskytnuta za předpokladu, že máte dokumenty ve formátu PDF*. Přinesené dokumenty v jiném formátu, je dobré, mít vše sloučené do jednoho dokumentu. V opačném případě bude k ceně připočítán manipulační poplatek. Počítejte i s delší čekací dobou. Z ostatních formátu jako je Excel, Power point, Word, Wordpad a podobné se musí vše otevírat ručně a převádět. V dnešní době již mají všechny programy při ukládání možnost uložení do PDF, prosíme Vás využívejte této služby, zabere Vám to stejný čas. Navíc předejdete rozházení tiskového dokumentu. 
  • Pokud nemáte připravenou grafiku pro tisk, můžeme Vám dokumenty připravit, tato služba však není zahrnuta v ceně. Jedná se především o  sazbu, ořezové značky, spady, více dokumentů na jednu stranu, rozřez (tisk knížek na A5) atp. Dokončovací práce jako je ořez, ohýbání, vazba, poskytujeme pouze když jsou dokumenty vysázené u nás. Ceny za sazbu je od 50,- do 100,- Kč . Domácí sazba není vycentrovaná a je nepřesná.
  • Data k tisku můžete přinést na CD/DVD, USB, paměťových kartách, externích discích popřípadě z emailu.

Tip pro bezproblémový tisk: USB flash disk řádně naformátovaný, odvirovaný. Tiskový formát PDF. CD/DVD je bez problémů. Stahování z mobilních zařízení (telefon, tablet,) je za poplatek 50,- Kč